Hakkımızda

Hakkımızda sayfamıza hoş geldiniz. Bu sayfamız üzerinden firmamız hakkında bu sayfa üzerinden detaylı bir inceleme sağlayabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Ethic Metal Geri Dönüşüm Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketi 1988 yılından günümüze globalde bir çok alanda çalışmalar gerçekleştiren deneyimli isimlerin bir araya gelmesiyle oluşmuştur.

Şirket kurucusu Almanya’da Adolf Kolping Sanat Meslek Yüksek Okulu’ndan üstün başarı ile mezun olmuştur. Eğitimine Almanya’da devam ederek, 1991’de Strateji ve 1993’te Ekonomi eğitimlerini tamamlayarak sanayi ve hammadde sektöründe çalışmaya başladı. 1998 yılına kadar Karmann GmbH’da otomobil üretiminde çalıştı. Görev süresi boyunca çeşitli üretim alanlarında çalışmış, ayrıca strateji ve patent tescil konularında ek görevlerde bulunmuştur. Özellikle Aston Martin, Porsche, Renault Megan, Mercedes CLK serisi otomobillerin üretimi, teknik satın alma süreçleri, yan sanayi ilişkileri ve seri üretim planlama süreçlerinde çalıştı.

2000 yılından bu yana yeni kültürleri tanımak ve yeni iş ilişkileri geliştirmek için çeşitli ülkeleri gezdi. Bu seyahatler sırasında edindiği ilişkiler neticesinde kendi öz kaynak ve tecrübesinin bir araya gelmesi sonucu kağıt ve alüminyum ambalajların geri dönüşümü ile ilgili yatırımlar yapmış ve ticari ilişkilerini geliştirip geliştirerek önemli başarılar elde etmiştir. çok uluslu şirketlerle.

Ethic Metal Geri Dönüşüm Sanayi ve Ticaret A.Ş., tüm bu deneyimleri ülkemizdeki sanayicilerle paylaşmak ve yeni işbirlikleri ile ülkemizi globalde daha iyi bir konuma getirmek için kuruldu.

Hakkımızda  ‘a bu kısımdan ulaşım sağlayabilir daha detaylı bilgi almak için sitemiz içeriklerimizi Google üzerinden sitemiz baz alarak arama sağlayabilirsiniz.